Handy Meals – rewolucyjny detoks w butelkach

Soki owocowe i warzywne są prawie całkowicie pozbawione białka, zdrowych tłuszczów i niektórych witamin. Wszystkie te składniki są niezbędne dla zdrowia i prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Dieta Handy Meals gwarantuje prawidłowo skomponowane posiłki. Z Handy Melas każdego dnia dostajesz zestaw 5 płynnych posiłków w butelkach w 25 zaskakujących smakach. Każdy z setów skomponowaliśmy na podstawie autorskich kompozycji połączeń i właściwości, które będą wspierać Twój organizm w procesie oczyszczania

Zastanawiasz się czym jest Dieta Handy Meals? To pełnowartościowa dieta w płynie, która pomaga oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn. Sokowy detoks –  brzmi znajomo? Dla wielu osób, z całą pewnością tak. Kilka lat temu zrobiło się głośno o diecie sokowej, która gwarantuje szybką utratę wagi i pozbycie się zbędnych substancji z organizmu. Popularna dieta sokowa spotkała się z krytyką ze strony dietetyków, którzy zarzucali jej brak zapewnienia odpowiedniej podaży wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Wychodzimy temu naprzeciw i prezentujemy dietę Handy Meals, która łączy wszystkie pozytywne aspekty tradycyjnej diety sokowej, a przy tym jest pełnowartościową dietą w płynie.

Dlaczego dieta Handy Meals jest lepszym wyborem niż popularna dieta sokowa?

Ze względu na to, że podstawą diety sokowej są owoce i warzywa, z całą pewnością dostarcza ona wiele witamin i minerałów. Badania wykazały, że soki owocowe i warzywne mogą zwiększyć poziom ważnych witamin i przeciwutleniaczy, przy tym oczyszczając organizm z zalegających w nim toksyn. Spożywanie owoców i warzyw w postaci soków, jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które mają problem z włączeniem ich do diety w surowej postaci. Jednak w diecie sokowej zapomina się o pewnych aspektach, które w diecie Handy Meals stały się priorytetem. Odpowiednie zbilansowanie posiłków w diecie Handy Meals, gwarantuje dostarczenie wszystkich niezbędnych składników odżywczych, o których w tradycyjnej diecie sokowej bardzo często się zapomina.

Ryzyko diety sokowej – wybierz dietę Handy Meals

Tradycyjna oczyszczająca dieta sokowa wiąże się z poważnym ryzykiem dla zdrowia. W rzeczywistości, oczyszczanie nieodpowiednio zbilansowanymi sokami nie jest szczególnie zdrowe. Mimo wszystko wiele firm oferujących przeróżne diety sokowe bagatelizuje ryzyko zdrowotne związane z ograniczeniem diety do niepełnowartościowych soków.

Największą wadą oczyszczania sokowego są niedobory składników odżywczych. W 2020 piramida zdrowego żywienia została zastąpiona talerzem, który został podzielony na części odpowiadające składnikom odżywczym, które powinniśmy dostarczać do naszych organizmów w codziennej diecie. Zadbaliśmy o to, aby w diecie Handy Meals zostały zachowane wszystkie normy żywieniowe. Posiłki są odpowiednio zbilansowane i nie brakuje w nich żadnego z elementów „talerza zdrowego żywienia”.

Przewaga diety Handy Meals nad tradycyjną dietą sokową

Soki owocowe i warzywne są prawie całkowicie pozbawione białka, zdrowych tłuszczów i niektórych witamin. Wszystkie te składniki są niezbędne dla zdrowia i prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Dieta Handy Meals gwarantuje prawidłowo skomponowane posiłki. Z Handy Melas każdego dnia dostajesz zestaw 5 płynnych posiłków w butelkach w 25 zaskakujących smakach. Każdy z setów skomponowaliśmy na podstawie autorskich kompozycji połączeń i właściwości, które będą wspierać Twój organizm w procesie oczyszczania. W zależności od dni, które wybierzesz każdy zestaw dostarczy Ci energii na poziomie 1200-1300 kcal. Handy Meals to 100% Twojego dziennego zapotrzebowania na najważniejsze witaminy i minerały oraz cały wachlarz antyoksydantów i karotenoidów. Twoje ciało pokocha je taką samą miłością z jaką są robione przez nas. W menu diety Handy Meals znajdziesz aż 25 niesamowitych smaków.

Zadbaj o podaż błonnika

Podczas procesu wyciskania soku z owoców i warzyw usuwany jest błonnik. Ten składnik jest ważny dla „karmienia” zdrowych bakterii w naszych jelitach. Dodatkowo wpływa na sytość posiłków, zapobiega zbyt szybkiemu wzrostowi poziomu cukru we krwi i wspomaga metabolizm. W przeciwieństwie do soków w detoksie sokowym, posiłki w diecie Handy Melas zawierają istotne ilości błonnika, który odgrywa kluczową rolę w pracy całego układu pokarmowego i procesie oczyszczania organizmu z toksyn.

Daj odpocząć swojemu układowi trawiennemu

Masz wzdęcia? Podrażnione jelita? Wrażliwy żołądek? Dieta Handy Meals może pomóc zresetować Twój układ pokarmowy. W przeciwieństwie do tradycyjnej diety sokowej, w której pijesz tylko tłoczone na zimno, surowe soki owocowe i warzywne, nie dostarczając odpowiednich ilości składników odżywczych, dieta Handy Meals gwarantuje odpowiednie zbilansowanie całej diety połączone z działaniem prozdrowotnym wynikającym ze spożywania płynnych potraw. Dzięki diecie Handy Meals znacznie zmniejszasz ilość bodźców i czynników drażniących, z którymi muszą uporać się Twoje jelita.

Pożegnaj stan zapalny jelit

Badania wykazały, że oczyszczanie za pomocą soków, może znacznie zmniejszyć stan zapalny w Twoim organizmie. Żyjemy w czasach chronicznego stanu zapalnego spowodowanego wszechobecnymi toksynami. Twoje ciało reaguje na wszystkie toksyny stanem zapalnym i zakwaszeniem organizmu. Spożywanie odpowiednio zbilansowanych posiłków, które proponujemy w pełnowartościowej płynnej diecie Handy Melas, pomoże Ci walczyć ze skutkami obecności toksyn w Twoim ciele. Nasza dieta może pomóc Ci znacznie zmniejszyć alergie, zapalenie stawów, IBS, a nawet choroby układu krążenia i autoimmunologiczne.

Zdrowa utrata wagi

Oczyszczanie sokami w diecie Handy Meals może być początkiem świadomej i bardziej zrównoważonej diety. Razem z nami zacznij kształtować zdrowe nawyki żywieniowe. Kiedy pozbędziesz się szkodliwej, toksycznej i przetworzonej żywności, tłuszczów nasyconych i pustych, rafinowanych węglowodanów i zastąpisz je odpowiednio zbilansowanymi posiłkami z diety Handy Meals, w naturalny sposób stracisz na wadze.

Wybierz pełnowartościową płynną dietę Handy Meals. Jest to lepsza alternatywa dla tradycyjnej diety sokowej. Z LOVE Catering nie musisz martwić się o odpowiednio zbilansowane posiłki. Oczyść organizm z toksyn, ciesz się utratą zbędnych kilogramów oraz siłą i witalnością płynącą z posiłków zaplanowanych przez naszych dietetyków.

A jeśli zastanawiasz się, jaka dieta będzie najlepsza zrób kalkulator kalorii LOVE lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszymi profesjonalnymi dietetykami.

 

1 września 2021